Principele Mihai de Laufenburg

Presedinte Onorific

m.de.laufenburg@sosisesa.ro



Ghiocel Bontaș

Președinte

ghiocel@sosisesa.ro




Alin Calin Apati

Presedinte Onorific, Avocat

alin@sosisesa.ro



Luisa Rochian

Președinte Executiv

luisa@sosisesa.ro




Dr. Raed Arafat

Ambasador Onorfic

-



Dr. Lucian Diaconescu

Medic Coordonator al Directiei de Servicii Mediacale

dr.diaconescu@sosisesa.ro




Vladimir Răzvan Ciorbă

Responsabil Proiecte Umanitare

vladimir@sosisesa.ro



Angelica Grasim

Responsabil Proiecte Umanitare

angela@sosisesa.ro




Ionescu Amalia-Maria

Office Manager

amalia@sosisesa.ro



Otilia Naftanaila

Director Executiv Filiala Kiev, Ucraina

otilia@sosisesa.ro




Cristian Nita

Director Executiv Filiala Deva

cristian.nita@sosisesa.ro



Vasile Cojocaru

Dir. Executiv, Filiala Piatra Neamț

vali@sosisesa.ro




Rochian Milica-Eugenia

Director Filiala Mehedinti

milica@sosisesa.ro



Crina Carp

Responsabil Proiecte Umanitare

crina@sosisesa.ro




Iarina Cojocaru

Marketing

iarina@sosisesa.ro



George Cătălin Cristea

Specialist IT

catalin@sosisesa.ro




Vasile Dumitru

Membru Onorific

vdumitru@sosisesa.ro



Andrei Cristian Manole

Coordonator Proiecte

andrei.manole@sosisesa.ro